ИЗБЕРИ: БРЯГ NEWS | БРЯГ РУСЕ | ПОСОКИ ПЛЕВЕН | НЮЗ ГЛАС ЛОВЕЧ | СИЛИСТРЕНСКИ БРЯГ

Плевен: Поредни отличия спечели отборът по плуване на Областната полицейска дирекция

Спорт
19.06.2018  |  16:25
610

В Националната спортна база „Спорт палас” в курортен комплекс Златни пясъци се проведе Републиканско първенство по плуване за служители на МВР на 25-метров басейн. Това е четвъртото издание на турнира, чийто организатор е Спортна асоциация на МВР. В състезанието участваха 16 отбора от различни структури на МВР. Тази година една жена и четирима мъже са в състава на плевенския тим. Победителите в първенството бяха наградени с медали. Състезателката от отбора на Областната дирекция на МВР в Плевен – Десислава Георгиева, спечели сребърен медал в дисциплината 50 метра свободен стил и бронзов медал в дисциплината 50 метра гръб. След оспорвана надпревара при мъжете Мирослав Иванов и Николай Палуков завоюваха 4-то място в дисциплините 100 метра свободен стил и 50 метра гръб, съобщи Областната полицейска дирекция.